Mahser Lokman Hekim

Sedef – Egzama

Bazen, sedef ve Egzama hastalığıyla yaşamak hayatınız askıya alınmış gibi hissetmenize neden olabilir ama biz tam da bunu değiştirmek istiyoruz. Sedef egzama ve mantar hastalıklarını karaciğer bağırsak hücre yapısı ve vücuttaki iltihap enfeksiyonun atılmasıyla tedavi edebiliriz. Dışarıdan deri üzerinden kullanılan losyon solüsyon gibi şeyler sadece teskin edici olur, kesinlikle kortizon kullanmıyoruz ve tamamen bitkisel bir tedavi yöntemi ile tedavilerimizi uyguluyoruz. Öncelikle vücuttan baskılayıcı değil kusturucu bir tedavi yapmamız gerekiyor. Vücuttaki zehri, enfeksiyonu ve iltihabı vücuttan temizlemek için idrar ve ter den atmamız gerekiyor.
 Uzun yıllar sonucunda içeriği bize ait bitkilerden elde ettiğimiz toz karışımı düzenli bir şekilde kullanmanız büyük önem arz ediyor. Günde üç defa tüketilmesi gereken karışımımızın, birde kapsül olarak satışa sunduğumuz alternatifi var kapsülü ise günde bir sefer kullanmanız yeterli olacaktır. Toz karışım yada kapsülü kullanmanızın yanında ekstra olarak Deri üzerine sabun ve yine kendi elde ettiğimiz losyonu teskin etmesi için destekleyici olarak kullanmanız faydalı olacaktır. Fakat önemli olan  nokta içten tedavi adına kullanacağınız toz karışımımızdır. Bu süreçte rahatsızlığınızı teskin değil tedavi etmiş olacağız.

Dilerseniz detaylı bilgi almak adına bizlerle WhatsApp destek üzerinden iletişime geçebilir yada Ürünümüzü hemen sipariş edebilirsiniz. Sipariş işlemini tamamladıktan sonra uzmanımız sizlerle iletişime geçip süreci detaylı bir şekilde açıklayacak ve siparişinizi en hızlı şekilde sizlere ulaştıracaktır.

 

Scroll to Top